اخبار مجد:    
طرح کتاب پلاس انتشارات مجد

طرح کتاب پلاس انتشارات مجد

 

انتشارات مجد به پاس قدردانی انتخاب کتب این انتشارات توسط اساتید و دانشجویان مبادرت به ارائه خدمات افزون بر کتاب با عنوان " کتاب پلاس" می نماید. کتاب پلاس مجموعه ای از خدمات متنوع به اساتید و دانشجویان و سایر علاقمندان می باشد .

 

این طرح با الگوبرداری از ناشران بزرگ دنیا و در جهت بهبود فرآیند تولید علم، آموزش و یادگیری و تقویت ارتباط میان مخاطبین با انتشارات مجد راه اندازی شده است .
از دیگر خدماتی که توسط اساتید و دانشجویان عضو سامانه کتاب پلاس این مرکز به عنوان افزونه قابل بهره مندی می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 
 

به زودی به لیست فوق خدمات دهندگان دیگری اضافه خواهد شد.

در سامانه کتاب پلاس انتشارات مجد، اساتید و دانشجویان هر یک به میزان نقش شان در توسعه، ترویج و تقویت این جامعه علمی و حقوقی و آموزشی از خدمات متنوع سامانه بهره مند می گردند و نیز با برقراری ارتباط میان کتاب های انتشارات مجد به درس ها و رشته های دانشگاهی به استاد در جهت انتخاب بهترین کتاب برای تدریس و ایجاد یک فضای آموزش مجازی در جهت بهبود فرایند یاددهی و یادگیری کمک می کند و پس از انتخاب کتاب توسط استاد، خدمات کتاب پلاسی به آنها ارائه می گردد و دانشجویان نیز پس از خرید کتاب می توانند از خدمات کتاب پلاس بهره مند شوند.

برای اطلاع بیشتر از نحوه مشارکت و استفاده از خدمات این طرح لطفا عضو شوید:

 

برای عضویت اساتید کلیک نمایید:

http://sadna.ketabplus.com/publisher/Marketing/majd

 

برای عضویت دانشجویان کلیک نمایید:

http://sadna.ketabplus.com/Account/RegisterStudent

 

 برای ورود کلیک نمایید:

http://sadna.ketabplus.com/account/login

 

 دفتر مرکزی مجد: تهران، میدان انقلاب، تقاطع خیابان منیری جاوید و شهدای ژاندارمری، پلاک 57 - تلفن:66412078 - 66409422 - 66495034
کلیه حقوق این وب سایت برای مجمع علمی و فرهنگی مجد محفوظ می باشد.
آخرین بازدید: 13937491