اخبار مجد:    
مجله الکترونیکی مجد؛
افتتاح درگاه جدید فروشگاهی مجد

قابل توجه مشترکان سایت مجد:


به اطلاع می رساند سایت انتشارات مجد بعد از نزدیک به دو دهه نیازمند بازسازی و به روز رسانی نرم افزار بود که خوشبختانه با تلاش تیم برنامه نویسی جدید، درگاه فروشگاهی جامعی را مطابق با استانداردهای جدید طراحی کرده که هم اکنون در دسترش شما قرار گرفته است.


درگاه جدید با آدرس majdpub.ir یا majdpub.com دارای کارکرد فروشگاهی بر اساس اطلاعات کامل از کتاب های موجود در فروشگاه مرکزی مجد بوده و شامل آثار حقوقی مجد و غیر مجد می گردد.


خصوصیات مهم این درگاه عبارت است از:


الف: موضوع بندی کتاب ها و امکانات جستجوی ترکیبی و پیشرفته کمک خواهد کرد تا بازدیدکنندگان با کمترین زمان و آشنایی با موضوعات کتاب ها بتوانند به کتاب مورد نظر دسترسی داشته و خریداری نمایند.


ب: در درگاه جدید علاوه بر اطلاعات شناسنامه ای همه آثار موجود و خلاصه موضوعات، فهرست مطالب کتابهای مجد نیز ارائه گردیده است.


ج: ثبت نام از مشترکان سایت با کمترین اطلاعات و صرف وقت انجام می شود. شایان ذکر است کدهای سایت فروشگاهی قبلی در درگاه جدید قابل شناسایی نیست و لیکن همچنان قابل استفاده در سایت رسمی مجد برای ورود به بخش قوانین می باشد.


د: محاسبه وزن بر اساس قطع، تعداد صفحات و نوع جلد کتاب صورت گرفته و با توجه به هزینه های اعلام شده از طرف شرکت پست، هزینه ارسال تعیین می گردد.وکیل در تهران آموزش طراحی سایت

دفتر مرکزی مجد: تهران، میدان انقلاب، تقاطع خیابان منیری جاوید و شهدای ژاندارمری، پلاک 57 - تلفن:66412078 - 66409422 - 66495034
کلیه حقوق این وب سایت برای مجمع علمی و فرهنگی مجد محفوظ می باشد.
آخرین بازدید: 8778437