برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 10 خرداد 1403
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

اساتید و دانشجویان

  • اساتید

فعالیت تدریس دروس دانشگاهی پیوستگی زیادی با منابع علمی هر درس دارد. این منابع بطور معمول، کتاب هایی است که منتشر گردیده و اساتید به عنوان منبع درسی معرفی می کنند. 

اساتید محترم رشته حقوق در سراسر کشور با منابع علمی منتشر شده در مجد آشنایی کامل داشته و عموم آنها این منابع را در دوره تحصیل مورد استفاده قرار داده اند. در عین حال اساتید با مراجعه به سایت فروشگاهی مجد (www.majdpub.ir) و با استفاده از فهرست مطالب آثار می توانند به محتوای آثار جدید پی برده و کتاب های مناسب درسی را به دانشجویان معرفی نمایند.

بیشتر کتاب های چاپی مجد، دارای نسخه الکترونیکی نیز بوده و دارای قیمت مناسب با دسترسی آسان تر می باشند. علاوه بر آن، چنانچه بخشی از کتاب برای منبع درسی پیشنهاد گردد، امکان تکثیر آن بخش در اسرع وقت و  با کیفیت کتاب اصلی و دریافت توسط پست با حفظ حقوق مؤلف وجود دارد. (www.majdpub.ir

اساتید محترم عنایت دارند که تکثیر کتاب های ناشران در واحدهای تایپ و تکثیر دانشگاه، امری خلاف قانون و اخلاق بوده و حقوق پدیدآورنده و ناشر نادیده گرفته می شود.

عرضه بخشی از کتاب بصورت چاپی که با ابتکار مجد انجام می پذیرد، در جامعه نشر کشور دارای سابقه نمی باشد. امیدواریم با این تدابیر بتوانیم از تضییع حقوق پدیدآورنده و ناشر که موجب دلسردی و توقف تولید علم می شود، جلوگیری نماییم.

اساتید محترم می توانند از طریق آیکون (تماس با ما) در بالای صفحه سایت، درخواست خود برای دریافت کتاب و منبع درسی را ثبت نمایند. اساتیدی که در این بخش با مجد همکاری داشته باشند می توانند آثار خود را در این انتشارات منتشر کنند.

  • دانشجویان

مهمترین منبع درسی دانشجویان بخصوص در رشته حقوق، کتاب های علمی منتشر شده توسط حقوقدانان و اساتید است. هر واحد درسی نیاز به منبع خاص خود دارد و بطور معمول اساتید، منبع درسی را برای دانشجویان تعیین و معرفی می کنند.

تأمین منبع درسی برای دانشجویان دارای چند خصوصیت است:

نخست آن که ممکن است ناشر آن منبع درسی خیلی شناخته شده نباشد و امکان پیدا کردن ناشر یا نمایندگی وی سخت باشد.

دوم آن که دسترسی به کتاب برای دانشجویان بخصوص در شهرستان ها سخت و گاهی غیرممکن می باشد.

سوم آن که هزینه خرید کتاب ممکن است برای دانشجویان زیاد باشد.

مجد برای ملاحظات مطرح شده، راهکار ارائه کرده و درصورتی که آثار مجد به عنوان منبع درسی انتخاب شود، خدمات زیر را به دانشجویان ارائه خواهد داد:

نخست آن که تعداد نمایندگی های مجد در سراسر کشور قابل اعتناست و دانشجویان در هر شهری می توانند کتاب های درخواستی خود را تهیه کنند.

دوم آن که سایت فروشگاهی مجد (www.majdpub.ir) همه آثار مجد را با تخفیف و توسط پست به اقصی نقاط کشور ارسال می دارد.

سوم آن که بیشتر کتاب های مجد به صورت الکترونیکی با نصف قیمت کتاب چاپی عرضه شده اند (www.majdpub.ir) و دانشجویان می توانند با هزینه کمتر و دسترسی آسان تر و سریع تر ، کتاب و منبع درسی خود را خریداری نمایند. 

توضیح آن که در پلتفرم اختصاصی کتاب های الکترونیکی مجد، فرمت و صفحه آرایی کتاب همانند کتاب چاپی است و دانشجویان برای ارجاع دادن مطالب در پایان نامه و رساله با مشکل مواجه نمی شوند. ضمن آن که امکان یادداشت گذاری اختصاصی و علامت گذاری با رنگ های مختلف نیز وجود دارد.

چهارم آن که چنانچه برای استفاده از منبع درسی به بخشی از کتاب های چاپی مجد نیاز باشد، دانشجویان می توانند از سایت (www.majdpub.ir) بخشی از کتاب را با استفاده فهرست مطالب ارائه شده، خریداری نمایند. این خدمات شامل همه آثار مجد بوده و صفحات درخواستی با کیفیت مشابه کتاب اصلی و در اسرع وقت تکثیر شده و بصورت حضوری یا توسط پست تحویل می گردد. در این روش اختصاصی مجد، حقوق پدیدآورنده رعایت شده و نیازی به مراجعه دانشجو به واحدهای متفرقه تکثیر و تهیه جزوه با کیفیت پایین نیست. 

 

اطلاعیه های مجد

قابل توجه متقاضیان اخذ نمایندگی مجد

شرایط اعطای نمایندگی شرایط پخش کتاب شرایط اعطای نمایندگی مهمترین شرط موفقیت در فعالیت اقتصادی، توسعه سطح تماس...اخبار حقوقی

طرح الزام به ثبت رسمی اموال غیرمنقول تصویب شد

آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این قانون مهم که قانون سرنوشت سازی است نیاز به...