برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 27 خرداد 1403
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

خرید بخشی از کتاب چاپی

نیاز مخاطبان و بخصوص دانشجویان و پژوهشگران به کتاب های متعدد و البته بخش هایی از هر کتاب باعث می گردد تکثیر غیرقانونی کتاب ها در واحدهای تایپ و تکثیر (داخل دانشگاه یا خارج آن) افزایش یابد.

مخاطبان می توانند دانشجویانی باشند که یک یا چند بخش از کتابی را برای واحد درسی خود نیاز دارند یا پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که برای نگارش کتاب یا پایان نامه خود نیازمند بخش هایی از منابع متعدد هستند و یا فعالان حوزه حقوق مانند قضات یا وکلا و یا کارشناسان که برای انجام وظایف خود نیاز به بخش هایی از منابع حقوقی دارند.

امکان خرید بخش هایی از کتاب های مجد پاسخ به نیاز جامعه مخاطب است که از طریق سایت فعالیت های تخصصی مجد www.majdpub.ir ارائه می گردد. این روش منحصر مجد بوده و تاکنون دارای سابقه نبوده است.

این سایت به سایت فروشگاهی مجد متصل بوده و اطلاعات آن به روز می گردد. همه کتاب های مجد و امجد قابلیت فروش بخشی از آنها وجود دارد و شما می توانید با توجه به فهرست مطالب کتاب، بخش ها و صفحات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید. سیستم، مبلغ صفحات درخواستی شما را محاسبه کرده و با توجه به روش دریافت (حضوری، پستی یا پیک) مبلغ نهایی را اعلام می دارد.

استقبال از این روش به چند دلیل زیاد بوده است:

  • بسیاری کتاب های حقوقی در طی زمان اصلاح شده و مطالب آنها به روز می شوند. کتاب های موجود در کتابخانه ها یا در دست افراد ممکن است نسخه قدیمی کتاب بوده در حالی که کتاب های موجود در سایت با آخرین اصلاحات و تغییرات می باشد.
  • کیفیت صفحات چاپ شده در این روش، مانند کتاب اصلی بوده و از سیاهی صفحات در کپی گرفتن از کتاب خبری نیست.
  • جستجو و یافتن مطالب مورد نیاز از طریق سایت بسیار راحت تر از روش فیزیکی است.
  • سهولت در خرید و پرداخت وجه و دریافت محموله توسط پست در اقصی نقاط کشور از خصوصیات مهم این روش است.

تلفن مستقیم: 66411932

تلفن سانترال: 66495034 66963386 66412078  داخلی 5

 

اطلاعیه های مجد

قابل توجه متقاضیان اخذ نمایندگی مجد

شرایط اعطای نمایندگی شرایط پخش کتاب شرایط اعطای نمایندگی مهمترین شرط موفقیت در فعالیت اقتصادی، توسعه سطح تماس...اخبار حقوقی

هزینه های دادرسی و تعرفه خدمات قضایی

بر اساس جدول شماره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور در امور حقوقی عنوان تعرفه سال ۱۴۰۳...