برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 4 مرداد 1403
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

امکان انتشار ترجمه کتاب های خارجی

26 شهریور 1402

علم حقوق نیز مانند سایر علوم دارای جنبه جهان شمولی است و هیچ جامعه ای بی نیاز از پیشرفت ها و دست آوردهای بشری نیست.

اگرچه منابع اصلی حقوق دارای منشأ داخلی است لیکن در بسیاری از حوزه های مدرن نیازمند منابع روز دنیا داریم. هر سال در حوزه حقوق چندین هزار کتاب علمی در دنیا منتشر می شود که بیشتر آن ها برای پیشرفت دانش حقوق در کشور لازم است.

متأسفانه ضعف در تسلط بر زبان انگلیسی در جامعه حقوقی باعث گردیده استفاده از منابع خارجی محدود به ترجمه آنها باشد و این در حالی است که ترجمه آثار حقوقی خارجی نیز با کندی و هزینه زیاد انجام می شود.

به هر حال گام نخست برای ورود دانش روز حقوق، در دسترس قرار دادن منابع حقوقی خارجی است که برای این کار، مذاکرات زیادی با حدود هفتاد ناشر خارجی در حوزه حقوق انجام دادیم. بسیاری از این ناشران دارای محدودیت تحریم ها بودند اما به دلیل غیرقانونی و ظالمانه بودن این تحریم ها و اولویت منافع ملی در این حوزه، اعلام داشتیم که چنانچه اثری از آنها در ایران فروش رود، حقوق آنها محفوظ نگه داشته خواهد شد.

سایت www.amjadbook.ir مسئولیت تأمین و ارسال کتاب های خارجی در حوزه حقوق و روانشناسی را بر عهده داشته و مشتریان می توانند منابع مورد نیاز خود را با قیمت عرفی ایران تهیه نمایند.

تلفن مستقیم: ۶۶۴۱۱۹۳۲

تلفن سانترال: ۶۶۴۹۵۰۳۴ – ۶۶۹۶۳۳۸۶ – ۶۶۴۱۲۰۷۸  داخلی ۵

اطلاعیه های مجد

قابل توجه متقاضیان اخذ نمایندگی مجد

شرایط اعطای نمایندگی شرایط پخش کتاب شرایط اعطای نمایندگی مهمترین شرط موفقیت در فعالیت اقتصادی، توسعه سطح تماس...اخبار حقوقی

فرایند تشکیل دادگاه‌های صلح در حال انجام است/ آغاز فعالیت از مهرماه

معاون اول قوه قضاییه گفت: بر اساس قانون جدید شوراهای حل اختلاف، باید در مهرماه سال جاری دادگاه‌های...