برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 31 اردیبهشت 1403
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

چند نکته مهم

نکته نخست: مجمع علمی و فرهنگی مجد در بخش انتشارات دارای دو انتشارات است، انتشارات مجد و انتشارات امجد. انتشارات امجد در چند سال اخیر فعال گردیده و آثار پیشنهادی با تصمیم شورای علمی بین این دو انتشارات تقسیم می گردند.

نکته دوم: آثار پایان نامه ای و تحقیق دانشجویی به هیچ وجه در انتشارات مجد منتشر نمی گردند.

نکته سوم: تنها ملاک برای انتخاب اثر فقط محتوای آن است و سفارش افراد یا داشتن بازار خوب در انتخاب مجد تأثیری نخواهد داشت. البته بعد از تأیید علمی، اقتصادی بودن انتشار اثر دارای اهمیت می باشد.

نکته چهارم: مسئولیت رعایت حقوق مالکیت فکری دیگران تماماً بر عهده پدیدآورنده است و در صورت شکایت باید پاسخگو باشد.

نکته پنجم: قیمت گذاری کتاب بر اساس قیمت روز مواد اولیه بخصوص کاغذ و دستمزد عوامل فنی چاپ تعیین می گردد. تغییر قیمت کتاب در هر دفعه از چاپ محدود، ناگزیر بوده که البته حق مؤلف یا مترجم با توجه به قیمت جدید محاسبه می گردد.

نکته ششم: وضعیت ناپایدار اقتصادی جامعه باعث انتشار محدود کتاب گردیده است. این نقیصه دارای فایده ای نیز بوده و آن این که فرصت و امکان اصلاح و روزآمد کردن متن در بازه های زمانی کوتاه وجود دارد. همکاری و پیگیری پدیدآورندگان می تواند عرضه کتاب را تداوم بخشد.

نکته هفتم: مجلات مجد به صورت ماهانه و فصلنامه منتشر می گردد. پدیدآورندگان می توانند مقالات خود را توسط ایمیل majdlaw2@yahoo.com  برای مجد ارسال داشته و منتظر پاسخ شورای علمی باشند.

پیگیری برای اخذ درجه علمی پژوهشی فصلنامه نظریه های حقوقی ادامه دارد.

اطلاعیه های مجد

قابل توجه متقاضیان اخذ نمایندگی مجد

شرایط اعطای نمایندگی شرایط پخش کتاب شرایط اعطای نمایندگی مهمترین شرط موفقیت در فعالیت اقتصادی، توسعه سطح تماس...اخبار حقوقی

طرح الزام به ثبت رسمی اموال غیرمنقول تصویب شد

آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این قانون مهم که قانون سرنوشت سازی است نیاز به...