برنامه یکشنبه های حقوق عضویت در باشگاه مشتریان 27 خرداد 1403
ناشر نمونه سال‌های 1393 و 1394 و 1397 جمهوری اسلامی ایران
عضویت در باشگاه مشتریان مجد

کتاب های خارجی

علم حقوق نیز مانند سایر علوم دارای جنبه جهان شمولی است و هیچ جامعه ای بی نیاز از پیشرفت ها و دست آوردهای بشری نیست.

اگرچه منابع اصلی حقوق دارای منشأ داخلی است لیکن در بسیاری از حوزه های مدرن نیازمند منابع روز دنیا داریم. هر سال در حوزه حقوق چندین هزار کتاب علمی در دنیا منتشر می شود که بیشتر آن ها برای پیشرفت دانش حقوق در کشور لازم است. 

متأسفانه ضعف در تسلط بر زبان انگلیسی در جامعه حقوقی باعث گردیده استفاده از منابع خارجی محدود به ترجمه آنها باشد و این در حالی است که ترجمه آثار حقوقی خارجی نیز با کندی و هزینه زیاد انجام می شود.

به هر حال گام نخست برای ورود دانش روز حقوق، در دسترس قرار دادن منابع حقوقی خارجی است که برای این کار، مذاکرات زیادی با حدود هفتاد ناشر خارجی در حوزه حقوق انجام دادیم. بسیاری از این ناشران دارای محدودیت تحریم ها بودند اما به دلیل غیرقانونی و ظالمانه بودن این تحریم ها و اولویت منافع ملی در این حوزه، اعلام داشتیم که چنانچه اثری از آنها در ایران فروش رود، حقوق آنها محفوظ نگه داشته خواهد شد.

سایت www.amjadbook.ir مسئولیت تأمین و ارسال کتاب های خارجی در حوزه حقوق و روانشناسی را بر عهده داشته و مشتریان می توانند منابع مورد نیاز خود را با قیمت عرفی ایران تهیه نمایند.

تلفن مستقیم: 66411932

تلفن سانترال: 66495034 66963386 66412078  داخلی 5

 

اطلاعیه های مجد

قابل توجه متقاضیان اخذ نمایندگی مجد

شرایط اعطای نمایندگی شرایط پخش کتاب شرایط اعطای نمایندگی مهمترین شرط موفقیت در فعالیت اقتصادی، توسعه سطح تماس...اخبار حقوقی

هزینه های دادرسی و تعرفه خدمات قضایی

بر اساس جدول شماره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور در امور حقوقی عنوان تعرفه سال ۱۴۰۳...